SİZİ ARAYALIM

Hakkımızda

Konya Bilnex

Sektördeki 15 yılı aşan bilgi ve tecrübelerimizi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını taşıyoruz.

Başlıca Hizmet alanlarımız Bilgisayar satışı ve Teknik servis hizmeti,Ticari ve sektörel yazılımlarını satışı,satış sonrası hizmetleri ve yazılımlar için gerekli donanımları temin etmektir.

Yazılımlarımız ERP,MRP CRM, Muhasebe ve Ön muhasebe,Restaurant, Market,Otel, Programı kullanan tüm ticari işletmelerde kullanılmakta ve üretim, elektrik-elektronik, telekomünikasyon, bilişim teknolojileri, döviz büroları, otomotiv, marketler,tekstil ve mağazacılık, maden, inşaat, Oto Servis,Yedek Parça,taşıma, gıda, turizm,otel, mali müşavirler, sanayi ve hizmet sektörüne hitap etmektedir.

 

Konya Bilnex; müşterisinin işini kaliteli yapmayı önemli sayan ve zoru başarma azmi sayesinde hizmet verdiği müşterileri tarafından sürekli tercih edilen referans olunan bir firma olmuştur.Kısa sürede bilişim sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Bilişim sektöründe başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan birikim bilgisayar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere  hizmet vermeye devam ediyor.